НПП «Лаборатория водной химии»®

Украина, г.Черкассы, ул. Лукьянова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ТРОНА

450.00 грн.

PRIMULA ТРОНА

Засіб для очищення кавоварок і кавових машин від жирів ТУ У 20.4-36029050-007:2013 зі змінами

Форма випуску: порошкоподібний концентрат

Призначення: очищення кавоварок, кавових машин, інших кухонних приладів від жирів і олій. Регулярне застосування засобу запобігає утворенню нових відкладень на оброблюваних поверхнях і появі неприємного присмаку в каві. Періодичне застосування засобу (1 раз на два тижні) значно подовжує термін служби обладнання.

Інструкція з використання: перед застосуванням засобу оброблювану поверхню слід ретельно очистити від залишків бруду та сполоснути водою. Встановити чашку під пристроєм подання кави та наповнити бак чистою водою до позначки “MAX”. Додати одну столову ложку засобу до відділення меленої кави. Натиснути і відпустити кнопку “ЗЕРНО/МЕЛЕНИЙ” один/кілька разів для вибору і запуску функції готування меленої кави без додавання кави. Запустити цикл подання кави кнопкою “MEMO”. Після заповнення чашки водою до половини, вимкнути прилад за допомогою головного вимикача і залишити розчин діяти протягом 15 хвилин. Увімкнути прилад і почекати до кінця циклу обполіскування. Витягнути контейнер для збору рідких відходів і блок приготування кави. Ретельно промити блок приготування кави чистою водою, вставити його на місце до блокування без натиску на кнопку “PUSH”. Натиснути і відпустити кнопку “ЗЕРНО/МЕЛЕНИЙ” один/кілька разів для вибору і включення функції приготування меленої кави без кави. Запустити цикл подання кави за допомогою кнопки “MEMO”. Повторити двічі описані операції. Повністю видалити воду з машини. Для очищення піддону слід внести до нього столову ложку засобу і долити гарячої води до 2/3 висоти. Залишити розчин на 30 хвилин, потім ретельно сполоснути піддон чистою водою.

Заходи безпеки: слід захищати очі та шкіру від потрапляння на них засобу або робочого розчину. В разі потрапляння в очі потрібно ретельно промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Зберігати засіб необхідно в недоступному для дітей місці. Не можна змішувати засіб з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.

Увага! Засіб не призначений для видалення накипу. Для видалення накипу використовуйте засоби “PRIMULA ДІСКАЛ”, або “PRIMULA ДІСКАЛ ФІТА”.