НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

ЛВХ-1

ЛВХ 1.1

ЛВХ-1

Засоби протинакипні протикорозійні ТУ У 24.6-36029050-003: 2009

Форма випуску: продукти являють собою рідини бурштинового кольору з відтінками від світло-жовтого до темно-коричневого і слабким характерним запахом. Серія продуктів "ЛВХ-1.1" включає три марки, що відрізняються співвідношенням активних інгредієнтів, концентрації яких оптимально підібрані для досягнення максимального ефекту. Поставляються в пластиковій тарі ємністю від 1 до 1000 кг.

Призначення: руйнування наявних відкладень і запобігання нових утворень, а також придушення процесів корозійного пошкодження внутрішніх поверхонь технологічного обладнання в режимі експлуатації. Особливості застосування різних марок засобів:

  • "ЛВХ-1.1А" - обробка оборотної і підживлювальної води відкритих і напіввідкритих ВГЦ;
  • "ЛВХ-1.1Б" - обробка підживлювальної води обратноосмотичних установок;
  • "ЛВХ-1.1В" - обробка підживлювальної води водогрійних і парових котлів з їх пароконденсатними трактами; консервація котлового обладнання і трактів, обробка закритих ВГЦ.

Інструкція по застосуванню: розрахунок дозування витрачання та методики використання засобів здійснюється фахівцями ТОВ НВП "Лабораторія водної хімії" індивідуально для кожного об'єкта.

Заходи безпеки: засоби серії "ЛВХ-1.1" не вимагають спеціальних заходів безпеки. При роботі слід захищати очі і шкіру. У разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Засоби сумісні з будь-якими іншими способами обробки води, крім хімічних (не можна змішувати кошти з іншими реагентами). Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання коштів.

Термін придатності: 12 місяців з моменту виготовлення, по закінченню яких необхідний лабораторний аналіз продукту на відповідність термостабильности нормам Технічних умов.