НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

ЛВХ-3

ЛВХ-3.1

ЛВХ-3

Засоби для бактерицидної обробки оборотних вод ТУ У 24.6-36029050-002: 2012

Форма випуску: порошкоподібні суміші від білого до жовтого кольору. Серія продуктів "ЛВХ-3" включає дві марки, що відрізняються вмістом активних інгредієнтів. Поставляються в пластикових відрах або полімерних мішках з вкладишами місткістю від 1 до 50 кг.

Призначення: видалення з внутрішніх поверхонь технологічного обладнання забруднень різного генезису; дезінфекція оборотних вод шляхом розриву репродуктивних циклів мешкають в водооборотних системах мікроорганізмів (без гноблення життєдіяльності біоценозів активного мулу очисних споруд). "ЛВХ-3" не містять гіпохлориту натрію через його високу корозійну активність і обумовлюється їм нестабільності при зберіганні. Засоби працюють в широкому діапазоні рН води, не змінюючи при цьому кислотності середовища. Особливості складу різних марок:

  • "ЛВХ-3.1" - засіб з активним йодом і хлорвмісних промотором біоцидних властивостей;
  • "ЛВХ-3.2" - засіб з активним хлором і йодвмістким промотором біоцидних властивостей.

Інструкція по застосуванню: дозування засобу в оборотний цикл здійснюється одноразово в кількості від 5 г на 1 м3 обсягу води. Повільне вивільнення активних компонентів через їх лімітованої розчинності в воді визначає автоматичне дозування засобів аж до повного розчинення. Орієнтовна періодичність обробки в тепле півріччя становить 1 раз на місяць, в холодну - 2 рази в три місяці. Періодичність обробки і дозування оборотних вод визначаються їх кореляцією з показником загальної мікробної зараженості.

Заходи безпеки: засоби серії "ЛВХ-3" не передбачають спеціальних заходів безпеки. При роботі слід захищати очі, шкіру і дихальні шляхи. У разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Засоби "ЛВХ-3" за ступенем небезпеки для організму людини (при попаданні на шкіру, інгаляційному впливі та введенні в шлунок) відносяться до ІІІ класу (помірно небезпечні). Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання коштів.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні в температурному діапазоні від -0 о С до +30 о З.

Термін придатності: 12 місяців з моменту виготовлення.