НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

ЛВХ-4

ЛВХ-4.2

ЛВХ-4

Засоби для видалення відкладень ТУ У 24.6-36029050-006: 2011

Форма випуску: порошкоподібні суміші білого кольору. Серія "ЛВХ-4" включає чотири марки, що відрізняються складом і призначенням. Поставляються в полімерних мішках з вкладишами масою 25 або 50 кг.

Призначення: видалення відкладень різного характеру з внутрішніх поверхонь парових та водогрійних котлів, конденсаторів турбін, трубопроводів теплових мереж, теплообмінників і випарних установок, а також мембранних модулів обратноосмотічеськіх установок. Особливості складу різних марок:

  • кислотні засоби:
    • "ЛВХ-4.1" - засіб для видалення карбонатно-кальцієвих відкладень;
    • "ЛВХ-4.2" - засіб для видалення карбонатно-кальцієвих і залізистих відкладень;
  • лужні засоби:
    • "ЛВХ-4.3" - засіб для видалення відкладень біологічного походження;
    • "ЛВХ-4.4" - засіб для видалення силікатних відкладень.

Інструкція по застосуванню: підбір потрібного засобу проводиться за результатами аналізу хімічного складу відкладень фахівцями ТОВ НВП "Лабораторія водної хімії" індивідуально для кожного об'єкта. Витрата коштів становить 1 - 4 кг на 1 кг відкладень. Максимальна активність по видаленню відкладень досягається при температурі робочого розчину порядку 80ºС. При наявності в системі деталей з алюмінію або його сплавів промивку слід проводити при температурі не вище 40ºС.

Заходи безпеки: засоби серії "ЛВХ-4" не передбачають спеціальних заходів безпеки. При роботі слід захищати очі і шкіру. У разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання коштів.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні в температурному діапазоні від -0 о С до +30 о С.

Термін придатності: 12 місяців з моменту виготовлення.