НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

ЛВХ-5

ЛВХ-5.1

ЛВХ-5

Засоби для видалення відкладень різного типу ТУ У 20.5-36029050-008 діє до: 2013

Форма випуску: прозорі рідини коньячного кольору з відтінком від світлих до темних тонів. Серія "ЛВХ-5" включає п'ять марок, що відрізняються складом і призначенням. Поставляються в пластиковій тарі різної місткості.

Призначення: приготування робочих розчинів, використовуваних для очищення теплообмінного обладнання водооборотних систем, мембранних модулів установок зворотного осмосу, в тому числі мембранних фільтрів систем питного водопостачання, а також інших об'ёктов водопостачання. Особливості складу різних марок:

  • "ЛВХ-5.1" - засіб для видалення карбонатно-кальцієвих і залізистих відкладень;
  • "ЛВХ-5.2" - засіб для видалення силікатних відкладень і біоотложеній;
  • "ЛВХ-5.3" - засіб для видалення карбонатно-кальцієвих і залізистих відкладень;
  • "ЛВХ-5.4" - засіб для видалення карбонатно-кальцієвих і залізистих відкладень;
  • "ЛВХ-5.5" - засіб для видалення відкладень біологічного походження.

Інструкція по застосуванню: підбір потрібного засобу проводиться за результатами аналізу хімічного складу відкладень фахівцями ТОВ НВП "Лабораторія водної хімії" індивідуально для кожного об'єкта. На основі засобів серії "ЛВХ-5" виробляються 5 - 10% миючі розчини для теплотехнічного обладнання та 2 - 3% миючі розчини для промивання мембран шляхом розчинення у воді розрахунковихкількостей коштів.

Заходи безпеки: засоби серії "ЛВХ-5" не передбачають спеціальних заходів безпеки. При роботі слід захищати очі і шкіру. У разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання коштів.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні в температурному діапазоні від -0 о С до +30 про о.

Термін придатності: 12 місяців з моменту виготовлення.