НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

ЛВХ-К

ЛВХ-К

Засоби для обробки вод (коагулянти)

ТУ У 37.0-36029050-010:2015

Форма випуску: продукти являють собою прозорі рідини або забарвлені у відтінки бурштинового кольору (від світло-жовтого до темно-коричневого) без запаху. Постачаються в пластиковій тарі ємністю від 1 до 1000 кг.

Призначення: коагуляція завислих речовин та колоїдних речовин виробничих та побутових стічних вод. Особливості застосування різних марок:

  • “ЛВХ-К1” – коагуляція завислих та колоїдних речовин виробничих стічних вод та зневоднення утворених осадів;
  • “ЛВХ-К2” – коагуляція завислих та колоїдних речовин виробничих стічних вод та природних стічних вод при реагентному (вапняно-содовому, вапняно-купоросному тощо) пом’якшенні;
  • “ЛВХ-К3” – коагуляція завислих та колоїдних речовин та природних вод при реагентному пом’якшенні перед подальшою обробкою методом іонного обміну або ультрафільтрацією;
  • “ЛВХ-К4” – коагуляція завислих і колоїдних речовин та природних вод перед обробкою ультрафільтрацією або зворотнім осмосом;
  • “ЛВХ-К5” – коагуляція завислих включень біологічного характеру (зокрема, активного мулу) виробничих та побутових стічних вод.

Інструкція з використання: розрахунок дозування витрат та методики застосування засобів здійснюються фахівцями ТОВ “НВП “Лабораторія водної хімії” індивідуально для кожного об’єкту.

Заходи безпеки: засоби серії “ЛВХ-К” не потребують спеціальних заходів безпеки. При роботі слід захищати очі та шкіру. В разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх рясною кількістю води. За необхідності звернутись до лікаря. Засоби сумісні з будь-якими іншими способами обробки води, крім хімічних (неможна змішувати засоби з іншими реагентами). Виробник не несе відповідальність за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобів.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні в температурному діапазоні від 0оС до +40оС.