НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA АЛКАЛІН

PRIMULA АЛКАЛІН
74.80 грн.

PRIMULA АЛКАЛІН

Висококонцентрований лужний засіб для видалення жирів та промислових забруднень.

Форма випуску: концентрат в пляшках по 500 мл і 1000 мл та каністрах по 5000 мл.

Призначення: видалення гідрофобних забруднень на бетонних, емальованих металевих поверхнях, лотках, піддонах, вентиляторах, печах, духовках, інструменті, деталях машин тощо. Засіб придатний для використання в машинах для миття підлог та мийках високого тиску.

Інструкція з використання: перед застосуванням засобу потрібно його збовтати. Концентрацію робочого розчину слід варіювати залежно від складності та давності відкладень. Не використовувати на скляних поверхнях. Не рекомендується застосовувати на лінолеумі, вінілових або гумових поверхнях.

Щоденне прибирання (ручне/механізоване): 1 частину засобу розчинити в 49 частинах води. Готовим розчином ретельно промити забруднену поверхню. Після використання оброблену поверхню слід промити чистою водою або протерти текстильною серветкою.

Глибока чистка: 1 частину засобу розчинити в 9 частинах води, розчином промити забруднену поверхню. Після використання поверхню промити чистою водою або протерти для видалення залишків засобу.

Заходи безпеки: при роботі слід застосувати заходи захисту від лужної дії засобу і робочих розчинів. При потраплянні в очі або на шкіру необхідно ретельно промити вражену зону рясною кількістю води, за необхідності звернутись до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці. Неможна змішувати засіб з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, спричинений неправильним використанням засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.