НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ДІСКАЛ ФІТА

PRIMULA ДІСКАЛ
194.00 грн.

PRIMULA ДІСКАЛ ФІТА

Засіб для очищення кавоварок і кавових машин від накипу. ТУ У 20.4-36029050-007:2013 зі змінами № 1-3

Форма випуску: порошкоподібний концентрат.

Призначення: очищення кавоварок, кавових машин, інших кухонних приладів від накипу. Регулярне застосування засобу запобігає утворенню нових відкладень на оброблюваних поверхнях.

Інструкція з використання: збовтати засіб перед застосуванням. До застосування засобу оброблювану поверхню приладу слід ретельно очистити від залишків бруду та сполоснути водою.

Очищення кавових машин: слід дотримуватись інструкції до кавової машини, застосовуючи режим очистки, передбачений виробником. 20 г засобу (2 столові ложки) розчинити в об’ємі теплої води (max t = 60оС), передбаченому інструкціє виробника машин. Отриманий розчин слід налити в порожній контейнер кавової машини для води і залишити на передбачений інструкцією час. Відпрацьований розчин злити в каналізацію, машину ретельно промити чистою водою до повного видалення слідів розчину. Неможна розпочинати приготування кави до повного очищення машини.

Очищення кухонних приладів: 20 г засобу (2 столові ложки) розчинити у 1 л теплої води (max t = 60оС), отриманий розчин влити до ємності, що очищується, на 20 – 30 хвилин. Після закінчення злити відпрацьований розчин в каналізацію і промити прибор 2 – 3 рази чистою водою. При необхідності процедуру повторити.

Заходи безпеки: слід захищати очі та шкіру від потрапляння на них засобу або робочого розчину. В разі потрапляння в очі потрібно ретельно промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Зберігати засіб необхідно в недоступному для дітей місці. Не можна змішувати засіб з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобу.

Вплив на довкілля: при правильному використанні засобу ризик забруднення навколишнього середовища мінімальний. Невикористані протягом терміну залишки засобу утилізуються згідно норм чинного законодавства.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.