НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ДIССO

PRIMULA ДІССО
61.00 грн.

PRIMULA ДIССO

Плямовивідник для килимів і текстильних поверхонь.

Форма випуску: концентрат в пляшках по 500 мл і 1000 мл та каністрах по 5000 мл.

Призначення: видалення плям від кави, чаю, червоного вина, косметики, сечі, трави, іржі та інших видів плям. Придатний для чистки килимів та інших текстильних поверхонь, що не бояться води (пофарбованих стійкими барвниками), зокрема оббивки меблів і автомобільних салонів.

Інструкція з використання: перед використанням засобу слід видалити з оброблюваної поверхні сміття, бруд і пил за допомогою пилососу або в інший спосіб. Сухий бруд, що не прибирається пилососом, для запобігання розмазування і втирання в поверхню, необхідно обережно видаляти шпателем чи іншими зручними методами. Свіжі плями від пролитих рідин бажано якомога швидше просякнути паперовою або текстильною серветкою. При ризику втрати кольору текстильної поверхні попередньо слід перевірити дію засобу на непомітній ділянці. Плямовивідник налити в пляшку з розпилювачем і стряхнути. Засіб належить розпиляти від краю плями до центру, просякати чистою серветкою, споліскувати чистою водою і знову просякати серветкою. Плями на делікатних поверхнях, особливо велюрових, терти неможна, слід просякти їх губкою або м’якою щіткою.

Заходи безпеки: слід захистити очі та шкіру. В разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх рясною кількістю води, при необхідності звернутись до лікаря. Зберігати засіб необхідно в недоступному для дітей місці. Неможна змішувати з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.