НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ГАМА

PRIMULA ГАММА
84.00 грн.

PRIMULA ГАМА

Засіб для прибирання після будівельних робіт і чистки санітарних приміщень. ТУ У 20.4-36029050-007:2013

Форма випуску: концентрат в пляшках по 500 мл і 1000 мл та каністрах по 5000 мл.

Призначення: чистка кислотостійких поверхонь санітарних зон і прибирання приміщень після завершення будівельних робіт. Засіб ефективно видаляє кальцієві відкладення, кальцієве мило, уринний камінь, цементні розводи, залишки вапна та іржі.

Інструкція з використання: збовтати засіб перед застосуванням. 1 порція - 25 мл (2 столові ложки).

Щоденне прибирання (ручне/механізоване): 1 - 4 порції (25 - 100 мл) засобу розчинити в 1 л води. Робочий розчин нанести на поверхню і обробити губкою (машиною з щіткою). Після завершення робіт поверхню ретельно промити чистою водою та витерти насухо серветкою.

Глибока чистка: 20 порцій (0,5 л) засобу розчинити в 1 - 3 л холодної води. Концентрацію розчину обирати в залежності від ступеню забруднення поверхні. Перед нанесенням робочого розчину очищувану поверхню змочити водою. Робочий розчин слід рівномірно розподілити по поверхні, переконатись, що засіб контактує з відкладеннями в усіх важкодоступних місцях, обробити губкою (машиною з щіткою), залишити на деякий час, зібрати брудну воду. На особливо брудні поверхні нанести нерозбавлений засіб та залишити на 3-5 хвилин. Припустимо збільшувати час контакту засобу з відкладеннями та користуватись механічними засобами чистки. Після завершення робіт поверхню ретельно промити чистою водою і витерти насухо.

Заходи безпеки: перед застосуванням слід переконатися у сумісності засобу з оброблюваною поверхнею. Слід захистити латунні, хромовані, анодовані та емальовані поверхні. Засіб характеризується сильнокислим середовищем (рН=1). Необхідно захищати очі та шкіру, при потраплянні засобу – ретельно промити вражену зону рясною кількістю води, за необхідності звернутись до лікаря. При обробці деяких видів відкладень можлива тимчасова поява неприємного запаху через розклад відкладень. Не можна змішувати засіб з іншими миючими засобами. При зберіганні слід унеможливити доступ дітей до засобу. Виробник не відповідає за збитки, що виникли в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.