НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA САНІТА

PRIMULA САНІТА
88.00 грн.

PRIMULA САНІТА

Засіб для очистки санітарних приміщень. Запобігає появі нових відкладень. ТУ У 20.4-36029050-007:2013

Форма випуску: концентрат в пляшках по 500 мл і 1000 мл та каністрах по 5000 мл.

Призначення: чистка кислотостійких поверхонь санітарних приміщень (труби, раковини, ванни, душові кабіни, унітази з сидіннями і кришками, пісуари, керамічна плитка, скло, фаянс, пластмасові поверхні). Ефективно видаляє залишки косметики, кальцієві і мильні відкладення, іржу, уринний камінь. Регулярне використання засобу запобігає утворенню нових відкладень на оброблюваній поверхні.

Інструкція з використання: збовтати засіб перед застосуванням. 1 порція - 25 мл (2 столові ложки).

Щоденне прибирання (ручне/механізоване): 1 порцію (25 мл) засобу розчинити в 1 л води. Робочий розчин нанести на поверхню і обробити губкою (машиною з щіткою). Після завершення робіт поверхню ретельно промити чистою водою.

Глибока чистка: 20 порцій (0,5 л) засобу розчинити в 1 - 3 л холодної води. Концентрацію розчину обирати в залежності від ступеню забруднення поверхні. Очищувану поверхню змочити водою і рівномірно розподілити робочий розчин, особливо у важкодоступні місця. На особливо брудні поверхні нанести нерозбавлений засіб та залишити на 3-5 хвилин. Припустимо збільшувати час контакту засобу з відкладеннями та користуватись механічними засобами чистки. Після завершення робіт поверхню ретельно промити чистою водою і витерти насухо.

Заходи безпеки: перед застосуванням слід переконатися у сумісності засобу з оброблюваною поверхнею. Слід захистити латунні, хромовані, анодовані та емальовані поверхні. Засіб характеризується сильнокислим середовищем (рН=1). Необхідно захищати очі та шкіру, при потраплянні засобу – ретельно промити вражену зону водою, за необхідності звернутись до лікаря. При обробці відкладень можлива тимчасова поява неприємного запаху через їхній розклад. Не змішувати з іншими миючими засобами. При зберіганні слід унеможливити доступ дітей до засобу. Виробник не відповідає за збитки, що виникли в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.