НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ТОРР

PRIMULA ТОРР
400.00 грн.

PRIMULA ТОРР

Засіб для сухого миття автомобілів.

Форма випуску: густий рідинний концентрат.

Призначення: очистка лакофарбових покриттів автомобілів від пилу і бруду. При постійному використанні засобу на оброблюваних поверхнях утворюється стійка захисна плівка з водовідштовхувальним та пиловідштовхувальним ефектом.

Інструкція з використання: збовтати засіб перед застосуванням. Концентрат розвести у співвідношенні 1 частина до 10 частин. Робочий розчин розпилити на поверхню автомобіля, зачекати 5-10 секунд та прибрати бруд чистою серветкою з мікрофібри. Чисту поверхню протерти сухою серветкою з мікрофібри.

Миття особливо брудних поверхонь: у випадках сильного забруднення поверхні рекомендується застосовувати традиційні способи мийки.

Заходи безпеки: необхідно подбати про захист очей та шкіри. В разі потрапляння в очі потрібно ретельно промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Не можна змішувати з іншими миючими засобами. При зберіганні слід унеможливити доступ дітей до засобу. Виробник не відповідає за збитки, що виникли в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.