НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ВЕГА

PRIMULA ВЕГА
151.00 грн.

PRIMULA ВЕГА

Засіб для захисту гумових і пластикових деталей чорного кольору.

Форма випуску: густий рідинний концентрат.

Призначення: захист шин від впливу ультрафіолету та дорожніх реагентів, покращення зовнішнього виду гуми (надає глибокого чорного кольору та вологого блиску), збереження еластичності покришок, шлангів, ущільнювачів дверей та інших гумових деталей. Припустиме вживання в якості миючого засобу для догляду за пластиковими деталями: бамперами, решітками радіаторів, кожухами зовнішніх дзеркал.

Інструкція з використання: перед використанням необхідно збовтати. Розвести 1 частину засобу в 3 частинах води, отриманий розчин нанести на попередньо вимиту поверхню. Дати розчину висохнути. За необхідності процедуру повторити. При обробці пластикових деталей слід відполірувати поверхню м’якою текстильною серветкою.

Заходи безпеки: слід захистити очі та шкіру. В разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх рясною кількістю води, при необхідності звернутись до лікаря. Зберігати засіб необхідно в недоступному для дітей місці. Неможна змішувати з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.