НВП «Лабораторія водної хімії»®

Україна, м.Черкаси, вул. Лук`янова, 7
+380 (472) 63-05-20 +380 (472) 50-38-03

PRIMULA ВОРС

PRIMULA ВОРС
81.00 грн.

PRIMULA ВОРС

Засіб для чистки килимів і тканинних оббивок.

Форма випуску: концентрат в пляшках по 500 мл і 1000 мл та каністрах по 5000 мл.

Призначення: Придатне для чистки килимів, ковроліну та інших текстильних поверхонь, в том числі оббивки меблів і автомобільних салонів, з будь-якою довжиною ворсу або без нього. Шампунь має антистатичний ефект і здатність до потужного піноутворення.

Інструкція з використання: перед використанням засобу слід видалити з оброблюваної поверхні сміття, бруд та пил за допомогою пилососу чи в інший спосіб. При ризику втрати кольору текстильної поверхні слід попередньо перевірити дію засобу в непомітному місці. Змішати 1 частину шампуню з 9 частинами води і збити отриманий розчин до стану стійкої піни. Нанести піну губкою або щіткою на всю поверхню покриття чи безпосередньо на місце запланованої чистки. Піна наноситься рівномірно, уникаючи надлишкового зволоження поверхні. Необхідно дочекатися повного висихання піни, а після видалити залишки бруду і волокон з поверхні пилососом.

Заходи безпеки: слід захистити очі та шкіру. В разі потрапляння в очі необхідно ретельно промити їх рясною кількістю води, при необхідності звернутись до лікаря. Зберігати засіб необхідно в недоступному для дітей місці. Неможна змішувати з іншими миючими засобами. Виробник не несе відповідальності за збиток, що виник в результаті неправильного використання засобу.

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.